Karmod Güvenilir mi?

Karmod müşteri güveni en yüksek markalardan biri. Ülkemizde sektörünün en çok tercih edilir markası oluşu Karmod güvenilirliğinin en önemli göstergesi. Karmod güveni 135 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla dünya genelinde de kanıtlanmıştır. Karmod’un güvenilir yapıları bugün Avrupa’dan Amerika kıtasına, Afrika’dan Sibirya soğuk kuşak bölgesine, Avustralya’ya kadar ulaşmıştır.

Karmod Kurumsal Tanıtım Filmi
Karmod Prefabrik Yapı Projeleri

Karmod'un Kalite Standartları ve Sertifikaları

Üretimlerini lider marka kimliğinin getirdiği sorumlulukla gerçekleştiren Karmod yüksek kaliteyi öncü olmanın bir zorunluluğu olarak görmektedir. Tasarımdan malzeme seçimine, üretimden sevkiyata, saha montajından satış sonrası servis hizmetlerine tüm aşamalarda Karmod kalitesi standartlarla ilerler.

Karmod toplam kalite standardı için ilk önceliği malzeme tedarikine verir. Kaliteli üretimin iyi kalitede malzeme kullanımıyla başladığını satın alma ilkesi edinmiştir. Bu doğrultuda malzemeler ISO, CE ve TSE sertifikaları detaylı sorgulanarak tedarik edilir.

Üretim aşamalarındaki tüm süreçlerin takibi Karmod Toplam Kalite Yönetimi biriminin uzman denetmenlerince yapılır. Kalite standartlarına uygun parçalar etiketlenirken her hangi bir uygunsuzluk görülen parça üretim dışına alınır.

Saha kurulum denetimlerinde de aynı kalite hassasiyeti devam ettirilmektedir. Karmod tasarımdan üretime tüm süreçleri bağımsız denetimler sonucu ISO ve CE sertifikasyonuyla taçlandırmıştır.

Karmod ile Güvenli Yapılar:

Karmod güvenli yapıların gerçek hikayesini “Ev hayalimi gerçekleştirdiniz.” mottosuyla bizimle paylaşan Ankara’dan İbrahim Kılıçer’in duygularından aktaralım: “Prefabrik ev konusunda hiçbir ikileme kapılmadan markanızı tercih ettim. Karmod’un sosyal medya hesaplarından takip ederek beğendiğim evime sahip oldum. Bütçeme uygun ev hayalimi gerçekleştirmemde yardımcı olduğunuz için şahsım ve ailem adına teşekkür ederim. Bu süreçte Ankara Karmod Satış Ofisinizden başından sonuna titizlikle ilgilenen Müşteri Temsilcimize, Karmod Şube Müdürünüze, evimizin kurulumunu gerçekleştiren kıymetli montaj ekibinize teşekkür ederim. Boya ustalarınız da eksiksiz ve güzel bir işçilikle evimizin boyasını tamamladı. Artık bize üç çocuğumla birlikte, köyümüze yaptırdığımız Karmod prefabrik evimizde mutlu bir şekilde vakit geçirmek kalıyor. Karmod çalışanlarına saygılar sunarım. Teşekkürler Karmod.”

Karmod 1986 yılından bugüne güvenli yapılarıyla hayat öykülerine mutluluk olarak dokunuyor. Yapı güvenliği, dayanımı, kalitesi, estetik mimarisi, ergonomisiyle gerçek anlamda konforu yaşatıyor.

Müşteri Memnuniyeti ve Güven:

Karmod tam müşteri memnuniyeti ve güvenini ilke edinmiştir. Müşterileriyle ilk iletişimden yapı inşasının tamamlanmasına kadar tüm süreçlerde memnuniyet ve güven için özveriyle çalışır.

Karmod müşteri memnuniyeti ve güveninin tüm süreçlere yansıyan gerçek hikayesini Nişantaşı Yapı A.Ş.’den İnşaat Mühendisi Muhammet Şirin beyin anlatımından okuyalım: “İstanbul Başakşehir ilçesinde bulunan şantiyemizin ihtiyacı olan konteyner şantiye yapısı için teklif aşamasından teslim aşamasına kadar geçen süre içerisinde göstermiş olduğu samimi ilgi ve alakadan dolayı Karmod ailesine ve özellikle Avcılar Satış Ofsiniz’den Mehmet Yıldız beye teşekkürlerimi sunarım.”

Aynı mutluluk yaşanmışlıkları, Karmod müşteri memnuniyet ve güveninin yansıdığı çok sayıda yorumda görülmektedir.

Karmod ürün ve hizmetlerinin tamamını TKY birimince gerçekleştirdiği anketlerle ölçümlemektedir. Bu anketlerde memnuniyet kriterleri kapsamında sorular yöneltilerek tüm birimlere notlar verilmektedir. Karmod tam müşteri memnuniyeti ve güveni anketlere yüzde 98 gibi yüksek bir oranda yansıdığı görülmüştür.

Yapılan ölçümlerde müşterileri Karmod’u kaliteli üretim yapan, müşteri memnuniyetine değer veren güvenilir marka olarak tanımlamaktadır. Tıpkı Karmod müşterisi Ramazan amcanın vurguladığı gibi: “Karmod yapsın siz rahatınıza bakın.”

Karmod Müşteri Yorumları

Tam memnuniyet ve güvenin Karmod müşteri yorumlarına yansımaları:

“Karmod firmasını araştırarak kurumsal bir firma olduğu kanısına vardık. Köyümüzde bulunan eski evimizi yıkarak yerine 62 m2 bir prefabrik ev yapımına karar verdik. Evi geçen hafta son işlemlerden sonra teslim aldık. Sözleşme, yapım ve teslim aşamalarında bizimle ilgilenen Karmod müşteri temsilcimiz Serkan bey’e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. İşlemler sırasında bana hemen dönüş yaparak gerekli bilgileri verdi ve normal süreçte aksaklık yaşanmadı. Herkese çok teşekkür ederim, Teşekkürler Karmod.”

Muzaffer Özkan

“Karmod Avcılar Şubenizden çok yakın tarihte konteyner yapı satın aldım. Dün sabah itibariyle ürünüm teslim edildi. Benim için oldukça sorunsuz ve güzel bir alışveriş oldu. Personeliniz Oğuz beye süreçteki destekleri için de çok teşekkür ederim. Sizin gibi profesyonel bir firmada böyle profesyonellerin olması takdire şayan. Çok teşekkür ederim.”

Kenan Şengül

Gerçek Müşteri Hikayeleri

Karmod müşteri memnuniyeti ve güvenini en iyi yaşanmış mutluluklarda bulacaksınız. Karmod müşteri güvenini gerçek müşteri hikayelerinden izleyerek dinlemenizi öneririz.

Karmod Mutlu
Karmod Samimiyet
Karmod Kalite
Karmod Güven

Müşteri Memnuniyet Anketi Sonuçları

Gerçek müşteri anlatımlarına ve yorumlarına yansıyan değerlendirmelerde Karmod müşteri memnuniyeti açıkça görülmektedir. Bununla kalmayarak istatistiksel değerleri tam anlamıyla göre bilme adına Karmod müşteri memnuniyet anket ölçümleri yapmaktadır.

Memnuniyet anketleri TKY birimince firma içerisinde yapılırken belirli dönemlerde de bağımsız anket kuruluşlarından destek alınarak gerçekleştirilmektedir.

Anketlerde Karmod kalite ve güvenilirliği ölçümlenmektedir. Yapılan anketlerde müşteri memnuniyetinin verdiği güvenle ‘Karmod güvenilir mi?’ sorusu müşterilere cesurca yöneltilmektedir. Müşteriler bu soruya verdikleri içten yorumlarla marka güvenilirliğini daha da perçinlemektedirler.

Yapılan anketlerin tamamında Karmod güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti yüksek yüzdeyle anket sonuçlarına yansıdığı görülmektedir. Anketlerdeki bu yüksek Karmod güveni asla tesadüf değil. Karmod’un tüm süreçlerde müşterilerine olan saygısı nedeniyle gösterdiği hassas uygulamaların bir meyvesi olarak değerlendirilebilir.

Kurulum ve Bakım İpuçları

Karmod yapıları güvenli yapı modelinin yanı sıra hızlı kurulum ve kolay bakım avantajlarıyla da öne çıkmaktadır. Kurulum hızı öyle ki 3 kişilik bir ekiple 60 m2/gün prefabrik yapı montajı yapılabilmektedir. Konteyner yapılarda bu süre daha da kısalmaktadır. Hazır üretimli konteyner yapılar vinç yardımı ve 2 kişilik uzman ekiple 460 m2 / gün olarak hızlı kurulum gerçekleştirilebilmektedir.

Kaynaksız teknoloji kullanımı, cıvata somunlu birleşim ve geçmeli sistemiyle Karmod yapıları çok kısa sürelerde güvenle kurulum yapılmaktadır. Kurulumu gerçekleştiren ekip Karmod profesyonellerinden oluşmaktadır.

Eni iyi kalitede yapı malzemeleri kullanılarak teknolojik makine hattında üretim gerçekleştirilen Karmod yapıları uzun ömür dayanıma sahiptir. Genel bakımları çok kolay ve pratik şekilde yapılabilmektedir.

Karmod yapılarını çok daha uzun yıllar güvenle ve ilk günkü konforuyla kullanmak için genel bakımları yapmanızı öneririz. Karmod bakımları konusunda satın aldığınız ürün sözleşmesinde detaylı açıklamalar yer almaktadır.

Tüm yapılarda olduğu gibi prefabrik yapı modelinde de uzun süreli kullanımda boya yıpranmaları meydana gelebilir. Bunun için ihtiyaç duyduğunuzda veya belirlenen yıl aralıklarında iç ve dış boyayı tekrar yaptırarak binanıza ilk günkü görünümü kazandırabilirsiniz.

Diğer yapı modellerinde olduğu gibi musluk, batarya, aydınlatma armatürü gibi malzemeler kullanım nedeniyle zamanla bakım veya yenileme gerektirebilir.

Yine çatı yağmur olukları çevredeki ağaçların yaprakları gibi etkenlerle zamanla tıkanabilmektedir. Bunun için belirli yıl aralıklarında yağmur suyu oluklarının kontrolünü yaparak gerektiğinde temizlenmesini öneririz.

Garanti ve Destek Seçenekleri

Karmod yapılarının tamamı garanti kapsamında üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda Karmod ürünlerine satış sonrası destek çerçevesinde hizmet sunmaktadır.

Karmod garanti şartları henüz teklif aşamasında yazılarak açıkça belirtilmiştir. Satış aşamasında imzalanan sözleşme ile birlikte Karmod garantisi kayıt ve güvence altına alınır. Garanti kapsamı sözleşmede ‘Karmod Garanti Şartları’ başlığı altında açıklanarak sıralanmıştır.

Ürün ve hizmetlerle ilgili olası yaşanabilecek sorunların tamamı için müşteriler Karmod satış sonrası servis hizmetinden kolayca yararlanabilirler. Karmod satış sonrası servis uygulamasıyla sektöründe öncü olmuş. Bu hizmeti kesintisiz sürdüren sektöründeki nadir firmadır.

Karmod Yenilikleri ve Teknoloji Kullanımı

Karmod prefabrik yapılara kazandırdığı yenilikler ve teknoloji kullanımıyla sektöründe yeniliklerin öncüsü konumundadır.

Geliştirilen yenilikler ve getirilen teknoloji başarılarıyla Karmod sektöründe takip edilen markadır. Tamamen sandviç panel üretimli yeni nesil konteyner, kaynaksız yapı sistemi, full demonte yapı sistemi Karmod’un sektöre kazandırdığı yenilikler arasında yer almaktadır.

Yenilikçi Ürün Geliştirme

1986 yılına uzanan üretim tecrübesiyle Karmod yapılarını Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla geliştirmektedir. Karmod sektöründe Ar-Ge ve Ür-Ge birimini oluşturmuş ve bununla yenilikler kazandırmış öncü markadır.

Karmod Ar-Ge’si sektöre yenilikçi ürünlerin kazandırılması için çalışır. Karmod Ür-Ge süreçlerinin ana eksenini müşteri deneyimlerinden elde edilen geri dönüşler oluşturur. Yaşanarak deneyimlenmiş müşteri hikayeleri Karmod açısından onlara en iyi ergonomi ve en iyi konforu yaşatmak için en güzel başlangıç noktasıdır.

Teknoloji ile Güçlendirilmiş Yapılar

Karmod özel yazılım programlar kullanarak hazırladığı yeni mimari tasarımları üretim kalitesiyle destekleyerek güvenli yapılara dönüştürmektedir. Bunun için Karmod üretiminde kullanılan malzeme seçiminde kalite ve standart ön planda tutulur. Satın alma politikasının temelini üretim için en kaliteli malzemelerin hazırlanması oluşturur.

Karmod modern tesislerinde üretim yeni teknoloji ile çalışan makine hatlarında gerçekleştirilir. Özel yazılımla geliştirilen yeni tasarımlar en kaliteli malzeme kullanımıyla yeni teknoloji makinelerde işlenir. Tasarımla birlikte üretimde kullanılan makinelerin yazılımı entegre biçimde çalışır. Yeni mimari tasarımlar en iyi malzemelerin modern hatlarda işlenmesiyle ergonomisi yüksek konforlu mekanlara dönüşür.

Karmod Güvenilir mi? Sıkça Sorulan Sorular